شاخه ها

سبد خرید

 
0 مورد
Parsidora 18 x86_64 1×DVD - پارسیدورا ۱۸ (فدورا ایرانیان) ۶۴بیتی
[3325]
75,000ريال
Parsidora 18 x86_64 1×DVD - پارسیدورا ۱۸ (فدورا ایرانیان) ۶۴بیتی
بزرگنمايي

بله، بالاخره پارسیدورا ۱۸ منتشر شد! این نسخه تا حدی نسبت به نسخه‌های قبلی متفاوت است. اول از همه به دلیل مشکلاتی که در ساخت دیسک نصب از مخازن فدورا ۱۸ وجود داشت، این بار پارسیدورا ۱۸ به صورت پیش‌فرض بدون بسته‌های مخازن به‌روز رسانی فدورا منتشر شده، در نتیجه اگر می‌توانید بعد از نصب حتما آن را به روز کنید.

علاوه بر آن، پارسیدورا ۱۸ با ظاهر جدید برنامه‌ی نصب فدورا ۱۸ منتشر شده؛ و از آن‌جایی که حجم دیسک نصب فدورا ۱۸ به مراتب بزرگ‌تر از نسخه‌های قبلی است، محدودیت حجمی بیشتری برای افزودن بسته‌های اضافی در پارسیدورا ۱۸ وجود داشت. به این علت، مجموعه‌ی بسته‌های این نسخه تغییراتی نسبت به نسخه‌های قبلی دارد و همچنین برخی از بسته‌های کم‌کاربردتر دیسک اصلی فدورا ۱۸ از دیسک پارسیدورا حذف شده‌اند. ما امیدواریم که شما اکثر بسته‌های مورد نیاز خود را بتوانید همچنان در دیسک پارسیدورا ۱۸ پیدا کنید.

یک نکته‌ی کوچک در مورد برنامه‌ی نصب پارسیدورا ۱۸: در صفحه‌ی انتخاب بسته‌ها، در ستون سمت چپ گزینه‌ی پیش‌فرض اسم و مشخصاتی ندارد. این گزینه در واقع محیط کاربری گنوم برای کاربرای فارسی زبان است که در واقع محیط گنوم به همراه تعدادی بسته که برای کاربران فارسی مفید هستند را شامل می‌شود. در نتیجه بهتر است کاربران فارسی زبان این گزینه را انتخاب کنند، هر چند در صورت تمایل می‌توانید گزینه‌های دیگر را نیز انتخاب کنید و در ستون سمت راست امکان اضافه کردن امکانات اضافی پارسیدورا وجود دارد.

براي اطلاعات بيشتر،ميتوانيد اين محصولات را در سايت اختصاصي آن مشاهده نماييد.
اين محصول در تاريخ يكشنبه، 26 خرداد، 1392 به فروشگاه اضافه شده است.
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
1055 - Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'linuxcd_behra.o.date_purchased' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by

select p.products_id, p.products_image from orders_products opa, orders_products opb, orders o, products p where opa.products_id = '3325' and opa.orders_id = opb.orders_id and opb.products_id != '3325' and opb.products_id = p.products_id and opb.orders_id = o.orders_id and p.products_status = '1' group by p.products_id order by o.date_purchased desc limit 6

[TEP STOP]