شاخه ها

سبد خرید

 
0 مورد
SUSE Linux Enterprise Desktop 12 x86_64 1×DVD - سوزه لینوکس اینترپرایز دسکتاپ ۱۲ ۶۴بیتی
[3810]
75,000ريال
SUSE Linux Enterprise Desktop 12 x86_64 1×DVD - سوزه لینوکس اینترپرایز دسکتاپ ۱۲ ۶۴بیتی
بزرگنمايي

نسخه ۱۲ توزیع گنو/لینوکس سوزه مخصوص انترپرایز منتشر شد.
در این نسخه به روز رسانی‌ها و بهبودهای بسیار صورت گرفته و ناول آخرین تکنولوژی‌های اوپن سورس را در این انتشار گنجانده است.

همکاری‌‌های سوزه با دیگر شرکت‌های مطرح بازار سرور و انترپرایز از قبیل IBM، HP، Intel و دیگر شرکت‌ها مانند Lenovo و Microsoft منجر به بهبود ساختار، پایداری و سازگاری هر چه بیشتر این توزیع با انواع پلتفرم‌ها و ارائه راه‌حل‌های مختلف و کاربردی برای انواع نیازهای موجود در بازار شرکت‌های کوچک و بزرگ شده است.

ویژگی‌هایی مانند افزونه High Availability و Geo Clustering، فرایند کلاسترینگ را برای این توزیع به ارمغان آورده‌اند و بهبود پشتیبانی از فایل‌سیستم‌های مربوطه GFS2 و OCFS2، کنسول مدیریتی تحت وب و به روز رسانی جدید RaaR به منظور بازیابی سیستم از خرابی‌های احتمالی، حفاظت از سیستم‌های اصلی بیزنس را آسان ساخته و سرعت بخشیده‌اند.

افزونه Virtual Machine Driver Pack به منظور سرعت بخشیدن به ماشین‌های مجازی ویندوز حال از سیستم‌عامل‌های ویندوز ۸.۱ و ویندوز سرور ۲۰۱۲ پشتیبانی می‌کند.

در همکاری سوزه با IBM، پشتیبانی از IBM POWER8 و System z، و ویژگی‌های جدیدی مانند بازگردانی کامل سیستم، پچ کردن کرنل زنده و ماژول‌های نرم‌افزاری به این انتشار افزوده شده است.
HP نیز در همکاری با سوزه به کار بر هسته لینوکس مشغول شده و طبق گفته وبسایت سوزه بهبودهای فراوانی را به منظور بازدهی هر چه بیشتر کرنل اعمال کرده است.

از نکات دیگر این انتشار می‌توان به جایگزینی SysVinit و MySQL با systemd و MariaDB، استفاده از GNOME 3.10 به عنوان میزکار پیشفرض، بهبودهایی در Vmware، و ادامه پشتیبانی از Btrfs به عنوان یکی از فایل‌سیستم‌های اصلی و قابل استفاده سیستم اشاره کرد.

 

مطالب فوق برگرفته شده از سایت LinuxReview

براي اطلاعات بيشتر،ميتوانيد اين محصولات را در سايت اختصاصي آن مشاهده نماييد.
اين محصول در تاريخ جمعه، 22 خرداد، 1394 به فروشگاه اضافه شده است.
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
1055 - Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'linuxcd_behra.o.date_purchased' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by

select p.products_id, p.products_image from orders_products opa, orders_products opb, orders o, products p where opa.products_id = '3810' and opa.orders_id = opb.orders_id and opb.products_id != '3810' and opb.products_id = p.products_id and opb.orders_id = o.orders_id and p.products_status = '1' group by p.products_id order by o.date_purchased desc limit 6

[TEP STOP]