سبد خرید

 
0 مورد
YoFrankie! Game 1xD - بازی و شاهکاری از بلندر
[444]
40,000ريال
YoFrankie! Game 1xD - بازی و شاهکاری از بلندر
بزرگنمايي

YoFrankie! شاهکاری دیگر از دنیای متن باز

بنیاد Blender بعد از خلق انیمیشن های Elephants Dream و Big Buck Bunny این بار با تولید بازی متن باز و سه بعدی YoFrankie! قدرت دنیای متن باز را بار دیگر به همگان نشان داد. این بازی ویدیویی براساس موتور بازی Crystal Space 3d و برنامه ی Blender در استودیوی بنیاد بلندر در آمستردام هلند ساخته و تحت مجوز Creative Commons منتشر شده است. Yo Frankie براساس شخصیت های فیلم کوتاه و انیمیشن Big Buck Bunny ساخته شده و دارای گرافیک و کیفیت بالایی است.

Yo Frankie 1.1 جدیدترین نسخه ی منتشر شده از این بازی ست که در تاریخ 4/7/2009 منتشر شده است. در این نسخه 3 مرحله جدید به بازی اضافه شده و بهینه سازی های دیگر در گرافیک و دیگر قسمت ها انجام شده است. همچنین Blender 2.49a از پیش نیاز های اجرای این نسخه است که حتما میبایست قبل از نصب این بازی نصب شود. برای مشاهده ی ویدیوی چند دقیقه ای از این بازی به این صفحه مراجعه کنید.


در این دیسک نسخه سورس این بازی که قابل اجرا در تمام پلتفرم های دارای برنامه بلندر می باشد به همراه نسخه های مخصوص اوبونتوی ۳۲ و ۶۴ بیتی و همچنین برنامه بلندر برای تمام پلتفرم ها جهت نصب برای انجام این بازی قرار دارد.


نقل توضیحات از وبلاگ Linux Share

براي اطلاعات بيشتر،ميتوانيد اين محصولات را در سايت اختصاصي آن مشاهده نماييد.
اين محصول در تاريخ شنبه، 07 شهريور، 1388 به فروشگاه اضافه شده است.
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
1055 - Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'linuxcd_behra.o.date_purchased' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by

select p.products_id, p.products_image from orders_products opa, orders_products opb, orders o, products p where opa.products_id = '964' and opa.orders_id = opb.orders_id and opb.products_id != '964' and opb.products_id = p.products_id and opb.orders_id = o.orders_id and p.products_status = '1' group by p.products_id order by o.date_purchased desc limit 6

[TEP STOP]